O nas

Niebieskie dodatki toaletowe oraz środki sanitarne Safe T-Fresh używane są przez operatorów toalet przenośnych w ponad 115 krajach na całym świecie w celu utrzymania w czystości toalet przenośnych, ciężarówek oraz stacji mycia rąk.

Testowanie produktu oraz rozwój

Triple Molecular Technology

W naszym ostatnio odświeżonym obiekcie produkcyjnym w Teksasie stale odbywa się testowanie oraz rozwój nowych produktów. Ostatnie badania przy zastosowaniu bezpiecznych dla środowiska składników stworzyły środek do usuwania graffiti Graffix oraz naszą linię płynów toaletowych i saszetek BIO. Obie formuły znacznie przewyższyły wstępne oczekiwania co do wydajności w oparciu o testy w warunkach rzeczywistych oraz opinie operatorów.

Potrójna Technologia Molekularna: Nasze dodatki toaletowe składają się z różnych biocydów, najwyższej jakości środków zapachowych oraz mieszanek neutralizujących brzydkie zapachy. Owe trzy komponenty w spójny sposób reagują na zmiany chemiczne zachodzące w zbiorniku, aby neutralizować brzydkie zapachy. Ta wewnętrzna, uwalniająca się z czasem formuła zwana jest Potrójną Technologią Molekularną i stworzona jest po to, aby działać w najtrudniejszych warunkach.


Reach

Wszystkie produkty Safe-t-Fresh są zgodne z wymogami regulacji REACH. REACH jest rozporządzeniem Wspólnoty Europejskiej w zakresie środków sanitarnych oraz ich bezpiecznego stosowania (WE 1907/2006). Dotyczy ono rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie środków sanitarnych. Regulacja ta weszła w życie dnia 1. czerwca 2007.

Firma Satellite powołała specjalnego przedstawiciela w celu wspierania strategii zgodności z REACH. W pierwszej kolejności wstępnie zarejestrowaliśmy wszystkie kwalifikujące się substancje importowane przez nas do UE. Następnie zapewnimy, że wszystkie potrzebne kroki dotyczące rejestracji zostaną powzięte w wymaganym czasie określonym przez regulację REACH. REACH stanowi kolejny krok w naszej udanej, prowadzonej od dawna polityce dotyczącej bezpieczeństwa produktu i zgodności.


Produkty

Dodatki toaletowe dostępne są w postaci płynu i w saszetkach. W przypadku płynów dostępne są produkty z linii SAFE-T-FRESH (bez dodatku formaldehydu) oraz BIO. Każdy produkt ma inny stopień koncentracji. W celu kontroli ilości produktu, linia Safe-T-Fresh oferuje saszetki Quick Scents w formułach Regular, Plus, Bio oraz Savers; żadne z nich nie zawierają formaldehydu.

Produkty z linii BIO zawierają niezwykle aktywne bakterie i enzymy rozpuszczające w szybkim tempie ciała stałe, co zapobiega ich gromadzeniu. Konsekwentne stosowanie tych produktów wyeliminuje resztki nieczystości osadzone na ściankach zbiornika powodujące utrzymujący się brzydki zapach. Składniki produktów z linii Safe-T-Fresh BIO są korzystne również dla oczyszczalni ścieków.

Najnowszym produktem z linii Safe-T-Fresh jest środek usuwający graffiti Graffix. Jego działanie jest niezwykłe, a użycie całkowicie bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Pozostałe produkty obejmują mydła i środki dezynfekujące do rąk, spraye cabana, dyski zapachowe, środki czyszczące do muszli klozetowych itp.


Składanie zamówień

Sprzedaż środków sanitarnych Safe-T-Fresh odbywa się głównie za pośrednictwem specjalistów ds. środków sanitarnych dostępnych w całych Stanach Zjednoczonych oraz w Europie. W celu odnalezienia swojego lokalnego specjalisty ds. środków sanitarnych kliknij tutaj..


Program nagród ROI

Od momentu rozpoczęcia programu nagród ROI w 2008 roku, operatorzy otrzymali darmowe przenośne toalety o wartości ponad 1 miliona euro wymieniając punkty uzbierane w ramach tego programu. Oprócz darmowych toalet, operatorzy otrzymują również opłatę za wynajem każdej toalety przez cały okres jej używania. Jeśli toaleta będzie wynajmowana przez okres 8 miesięcy w roku przez 10 lat za cenę 75 euro, zarobek wyniesie 6000 euro. Dodając do tego początkową wartość toalety w wysokości 500 euro otrzymamy kwotę 6500 euro. Fraza „Kieruj swe pieniądze do banku pracownika, a nie do zbiornika” jest prawdziwa.


Przyszłość

Nowe rynki stale rozwijają się na całym świecie, a przenośne kabiny toaletowe stają się rzeczywistością. Spółka Safe-T-Fresh będzie służyć operatorom najświeższymi pomysłami oraz produktami w celu prowadzenia profesjonalnej i przynoszącej zyski działalności biznesowej.